Az első Bayern München és a második Hertha is megnyerte negyedik fordulós mérkőzését a német élvonalban.
e-max.it: your social media marketing partner
Harmadik bajnokiját is megnyerte a Bayern München, amely ezúttal a Bayer Leverkusent győzte le, méghozzá 3-1 arányban.
A Bayern München 3-0-ra legyőzte a VfB Stuttgartot a német élvonal második fordulójában.
A Paris Saint-Germain megszerezte a Bayern München spanyol labdarúgóját, Juan Bernatot.
Az RMC Sport úgy tudja, hogy a Paris Saint-Germain megegyezett a Bayern Münchennel Juan Bernat szerződtetéséről.
A Paris Saint-Germain csereajánlatot tehet a Bayern Münchennek – írja a Sport Bild.
Papírforma-eredmény született a Bundesliga 1 2018/2019-es idényének nyitómérkőzésén, a címvédő Bayern München 3-1-es sikert aratott a Hoffenheim ellen.